українська російська англійська
За підтримки Держкомтелерадіо створюється документальний серіал "Комбати наших сердець"
02.12.2015 | 18:34
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

За підтримки Держкомтелерадіо творча група Донецької філії НТКУ знімає документально-публіцистичний серіал «Комбати наших сердець».

 Ідея створити телепортрети справжніх героїв і лідерів нації народилася під час обговорення в Держкомтелерадіо творчих планів відновленої Донецької ОДТРК. До проекту залучили відомих продюсерів, творців першого українського військово-драматичного серіалу «Гвардія» Костянтина Шаміна та Тетяну Білозьорову.

«Майже два роки антитерористичної операції на Донбасі принесли Україні тисячі жертв та поранених, сотні тисяч вимушених переселенців і велику кількість справжніх героїв – рядових і офіцерів, добровольців, медиків, волонтерів, - говорить виконавчий директор Донецької філії НТКУ Віктор Підлісний. - Ми хочемо розповісти про тих, чиї історії і вчинки могли б стати матеріалом для майбутніх підручників новітньої історії України».

Перший цикл «Комбатів» складатиметься з 10 серій, хронометраж кожної - 25 хвилин. Вже відзнято 8 серій, змонтовано три.

Героями «Комбатів наших сердець» стали Герой України Михайло Забродський, який  в серпні 2014 року командував 95-ю окремою аеромобільною бригадою, і особисто брав участь у всіх ключових моментах війни; легендарний комбат кіборгів, командир 90-го аеромобільного батальйону 81 десантної бригади Олег Кузьміних, який 124 дні провів у полоні бойовиків; військовий льотчик, полковник Юлій Мамчур; доброволець, офіцер запасу Андрій Янченко з позивним «Висота», який очолив 25-ий батальйон територіальної оборони Київської області «Київська Русь» і вирушив на фронт 19 серпня 2014 року; миколаївський волонтер Ігор Куцар та інші.

Прем’єра «Комбатів наших сердець» відбудеться в ефірі донецького обласного телеканалу «ДО ТБ». Після цього документально-публіцистичний серіал буде запропоновано для показу в ефірі загальноукраїнського телеканалу «UA: Перший».

 

версія для друку