українська російська англійська
Ігор Жданов: Жодне рішення щодо молодіжної сфери в Україні не приймається без молоді
04.12.2015 | 16:03
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

4 грудня в Києві відбувся Всеукраїнський форум «Інновації та реформи молодіжної політики».

Відкриваючи захід, в якому взяли участь понад 200 представників, міжнародних організацій, фондів та посольств іноземних держав та організацій громадянського суспільства з усіх регіонів України, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов вкотре наголосив на провідній ролі молоді в розбудові сучасної України.

«Європейська інтеграція, за яку у перших рядах Революції Гідності боролася молодь та студентство - потребує реформування політики у молодіжній сфері. Приведення її у відповідність із європейськими стандартами. Ми беремо на озброєння ключове гасло європейської молодіжної політики "Ніяких рішень про молодь - без молоді". Поступово наповнюємо цей принцип реальним змістом», - підкреслив Міністр.

Ігор Жданов подякував за співпрацю представництву ООН в Україні, яке виступило співорганізатором цього Форуму і особисто Ніла Вокера, Координатора системи ООН в Україні.

Міністр наголосив, що державна політика у молодіжній сфері має сконцентруватися на актуальних потребах молодого покоління. Це, насамперед, питання зайнятості житла, розвитку неформальної освіти, волонтерства, національно-патріотичного виховання, здорового способу життя, ефективної підтримки молодіжних проектів та ініціатив.

«Ми віримо в потенціал молодого покоління України. Переконані, що найкраща інвестиція сьогодні - це інвестиції в молодь, а отже в наше майбутнє. Адже саме від вас залежить яким буде «завтра» нашої держави», - наголосив Ігор Жданов наприкінці виступу.

Координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер подякував Міністерству молоді та спорту та особисто Міністру за плідну співпрацю. У своєму виступі він високо оцінив діяльність Міністерства у впровадженні європейського досвіду у молодіжну політику України.

Учасників Форуму також привітали Віце-прем`єр-міністр – міністр культури В'ячеслав Кириленко та голова комітету Верховної Ради України з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту та туризму, народний депутат Артур Палатний.

 

версія для друку