українська російська англійська
Військовослужбовці Київського гарнізону отримали ордери на житло
06.12.2015 | 10:47
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

5 грудня командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, начальник Київського гарнізону генерал-лейтенант Анатолій Пушняков вручив ордери на отримання квартир військовослужбовцям гарнізону та членам їх сімей.

Вітаючи новоселів з цією знаменною подією він зазначив, що Президент України — Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України та Міністр оборони України приділяють максимум уваги розв’язанню в оборонному відомстві житлової проблеми.

«Цього року, завдяки збільшенню асигнувань на утримання Збройних Сил України сотні військовослужбовців та військових пенсіонерів покращили своє житлове становище. І надалі значні кошти будуть направлятися на розв’язання цієї проблеми, щоб кожний військовослужбовець був забезпечений власним житлом», — наголосив генерал-лейтенант Анатолій Пушняков.

Від імені військовослужбовців, які отримали ордери, слова подяки керівництву держави та Збройних Сил висловив полковник юстиції Юрій Бабич. Він, зокрема, підкреслив, що для військовослужбовців така турбота з боку держави вкрай важлива.

Після святкової церемонії вручення ордерів щасливі новосели мали змогу оглянути свої нові помешкання та поділитися радістю з близькими та друзями.

 

версія для друку