українська російська англійська
Генерал армії України Віктор Муженко нагородив кращих військовослужбовців АТО
06.12.2015 | 11:08
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В рамках робочої поїздки начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко зустрівся з військовослужбовцями одного з базових таборів у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

«Збройним Силам України виповнюється 24 роки. Непростих роки, протягом яких тривало скорочення, нескінченне реформування та реорганізація, — зазначив, звертаючись до військовослужбовців, генерал армії України Віктор Муженко. — Але, незважаючи на обмежену готовність на початку конфлікту на Донбасі, Українська армія спромоглася своєчасно відреагувати на агресію та зупинити її. На сьогодні ми фактично подвоїли кількість бойових частин і підняли рівень боєготовності та боєздатності Збройних Сил. Дякую всім солдатам, офіцерам і генералам за патріотизм, мужність, стійкість і героїзм. Вітаю з професійним святом і бажаю добра і здоров’я, терпіння і перемоги!»

З нагоди Дня Збройних Сил України начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко нагородив військовослужбовців, які відзначились в ході виконання завдань АТО.

 

версія для друку