українська російська англійська
Олексій Павленко відзвітував про кадрову політику
08.12.2015 | 12:01
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

«У 2015 році знищено кадрову корупцію. Директори держпідприємств обираються виключно через прозорі конкурси. Вже проведено 250 відборів, у яких взяли участь понад 1000 кандидатів», - прокоментував нову кадрову політику у Міністерстві аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

«Відкритість, чесність та прозорість - саме цими основними принципами ми озброїлися, починаючи кадрові зміни у грудні минулого року. Більше того, сьогодні наше відомство стало незаперечним лідером за кількістю та якістю проведених конкурсів», - заявив Олексій Павленко.

«Ми інформуємо у відкритому доступі про вакансії та вимоги до кандидатів. Подібна практика існує, наприклад, у Німеччині та Франції, де претендентів на посаду державного службовця публічно інформують про наявність вільної вакансії», - зауважив Олексій Павленко.

«Також триває відбір директорів 57 ДП, у тому числі, на такі важливі підприємства як «Укрспирт» і «Артемсіль». У склад кадрової комісії входять експерти авторитетних рекрутингових агентств і консалтингових компаній, серед яких: Jansen Capital Managment, Deloitte&Touche Ltd, Partnerat Talent Advisors, HRM», - зазначив Міністр.

 

версія для друку