українська російська англійська
Юрій Стець подякував Парламенту за підтримку урядового законопроекту про систему іномовлення в Україні
08.12.2015 | 16:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Міністр інформаційної політики Юрій Стець під час публічного звіту членів Уряду щодо виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України  подякував Парламенту за підтримку урядового законопроекту про систему іномовлення в Україні.

«Я хотів би подякувати українському Парламенту. Сьогодні 282 народних депутати проголосували в другому читанні і в цілому проект закону про систему іномовлення в Україні. Отже, ще один крок – підпис під цим законом Президента України, оприлюднення закону – і Міністерство інформаційної політики України спільно з журналістським колективом, мультимедійною платформою іномовлення України  завершили реформу іномовлення України», - сказав Юрій Стець 8 грудня у Клубі Кабінету Міністрів.

За його словами, дана реформа є одним з чотирьох пріоритетних завдань, які він обіцяв виконати на посаді Міністра інформаційної політики: це реформа іномовлення України, як наслідок запуску мультимедійної платформи іномовлення України, відновлення мовлення українських телеканалів і радіостанцій на Донбасі, напрацювання нормативно-правових документів, що стосуються інформаційної безпеки України, і завершення проекту відкрита влада.

 

версія для друку