українська російська англійська
Юрій Стець: До завершення реформи іномовлення залишився підпис Президента України
08.12.2015 | 17:01
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 8 грудня 2015 року, Верховна Рада України проголосувала в другому читанні за законопроект Міністерства інформаційної політики України «Про систему іномовлення України», внесений Урядом до Парламенту від 13.07.2015 за № 2334а.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: «До завершення реформи іномовлення України залишився лише підпис під законопроектом Президента України. Мультимедійна платформа іномовлення України стане офіційним потужним інструментом України в боротьбі з пропагандою у всьому світі, а телеканал UATV  буде офіційним голосом України».

Метою законопроекту є забезпечення доступу іноземної аудиторії, в тому числі української діаспори до об’єктивної, актуальної та повної інформації про події в Україні, формування та підтримання позитивного іміджу України у світі шляхом оперативного, об’єктивного інформування про події в Україні, офіційну внутрішню і зовнішню політику та позицію держави, діяльність державних органів.

Зазначимо, що 1 жовтня 2015 року відбувся запуск Мультимедійної платформи іномовлення України, правовим рушієм для якої стане вищезгаданий законопроект. Після підписання законопроекту Президентом України МІП завершить реформу іномовлення України.

Нагадаємо, 4 листопада за результатами голосування Парламентом прийнято за основу в першому читанні законопроект про систему іномовлення. Після першого читання профільний Комітет вніс пропозиції народних депутатів і проект закону було винесено на друге читання сьогодні, 8 грудня 2015 року. За законопроект у другому читанні проголосували 282 народних депутати.

 

Звіт діяльності МІП за рік

Звіт відновлення мовлення

Крім того, Юрій Стець продемонстрував відеопрезентацію

 своєї діяльності на посаді Міністра інформаційної політики України.
версія для друку