українська російська англійська
За 11 місяців 2015 року Держфінінспекція у Вінницькій області відшкодувала втрат на 31,5 млн. грн
10.12.2015 | 09:44
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – листопада 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 31,5 млн. грн.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 33 досудові розслідування та вручили 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 62 позови щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 50 млн. грн.

У 73 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 134 управлінські рішення.

За вчинені фінансові порушення 293 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 94 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 6 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 57 млн. грн.

 

версія для друку