українська російська англійська
МІП: Завдяки програмі благодійного фонду "Ексте Фонд" діти із зони АТО матимуть змогу відвідати Європу та розвіяти нав'язані стереотипи російської пропаганди
10.12.2015 | 10:13
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Міністерство інформаційної політики України та благодійна організація «Благодійний фонд «Ексте Фонд» уклали Меморандум про співпрацю, що сприятиме зміцненню двосторонніх дружніх відносин між Україною та країнами ЄС, і дозволить дітям-переселенцям із зони АТО відвідати Європу.

Директор Фонду Інеса Блосовська наголосила на необхідності подолання стереотипних уявлень, які здебільшого нав’язуються дорослими дітям: «Угорщина, розуміючи всю важливість такої проблеми, першою запропонувала українським дітям, переселенцям із зони АТО, відвідати Європу і на власні очі побачити та зрозуміти європейські цінності, яких також прагне Україна. Цей процес продовжується та має величезний позитивний ефект для нашої держави, а також для двосторонніх дружніх відносин».

Фонд при підтримці різних дипломатичних установ іноземних держав в Україні та Міністерства інформаційної політики України об’єднує свої зусилля у цьому напрямку в єдину спільну мету - захисту інформаційного суверенітету України.

Інеса Блосовська підкреслила важливість співпраці між  центральними органами виконавчої влади та громадськими, благодійними, іншими об’єднаннями.

Заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова прокоментувала співпрацю з Фондом: «МІП України завжди підтримує громадські ініціативи, зокрема ті, які покликані допомогти дітям-переселенцям із зони АТО. Завдяки програмі Фонду діти матимуть змогу ознайомитися з європейськими цінностями країн ЄС та розвіяти нав’язані стереотипи російської пропаганди».

 

версія для друку