українська російська англійська
У 184-му Навчальному центрі строковики вчаться в полі на досвіді сил АТО
11.12.2015 | 16:57
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У 184-му Навчальному центрі, що на Львівщині, строковики призову «Осінь – 2015» проходять одиночну тактичну підготовку. Заняття відбуваються на навчальних місцях на території полігону.

Під час занять молоді військовослужбовці вивчають порядок дій під час несення служби на взводно-опорному пункті, проходять військово-медичну підготовку, вивчають способи боротьби з броньованою технікою противника, дії відділення на марші та під час нападу диверсійно-розвідувальних груп, прийоми та способи переміщення на полі бою в складі бойових груп, відпрацьовують дії під час бою у місті та вивчають основи виживання.

Здолати страх перед багатотонною броньованою технікою допомагають завдання із боротьби з броньованою технікою, або ж, як її називають, «обкатка танками». Крім того, строковики у складі відділення під час маршу на бронетранспортерах вчаться відбивати напад умовного противника, а також відпрацьовують дії з виявлення та знешкодження снайперів.

Під час тактичних навчань на полігоні використовують імітаційні засоби, створюються димові завіси, а на самому полі бою встановлюються імітаційні мінно-вибухові загородження та розтяжки.

У навчальній програмі з одиночної тактичної підготовки враховано досвід участі Збройних Сил України в антитерористичній операції.

Нагадаємо, що молоде поповнення буде проходити строкову службу у місцях постійної дислокації військових частин та залучатись до проведення АТО не буде.

 

версія для друку