українська російська англійська
Обговорено можливість залучення японських інвестицій у сферу енергоефективності та відновлюваної енергетики
14.12.2015 | 16:20
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками Інституту енергетичної економіки Японії (IEEJ), компанії «Kyushuelectricpowerco» та Управління екологічними ресурсами (ERM).

Дана зустріч відбулася 11 грудня 2015 року та є продовженням діалогу, розпочатого в  Японії у лютому цього року, де  Сергій Савчук перебував з робочим візитом у складі української делегації.

У ході зустрічі сторони обговорили пріоритетні напрямки діяльності у сфері енергоефективності, відновлюваної енергетики та подальшу співпрацю з метою  залучення японських інвестицій у ці сфери. Зокрема, обговорювалось питання реалізації національних планів дій у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності до 2020 року.

Окремо японська сторона висловила зацікавленість у питаннях поводження з побутовими відходами, зокрема, їх  ефективного використання для виробництва електричної та теплової енергії в Україні.

Наступну робочу зустріч сторони домовилися провести вже в лютому 2016 року.

Довідково

Інститутенергетичної економіки, Японія (IEEJ)  створено для здійснення науково-дослідницької діяльності в спеціалізованих галузях енергетики.

Інститутенергетичної економіки здобув гарну репутацію в Японії і за кордоном, розробляючи відповідні пропозиції з питань енергетики та навколишнього середовища, які базуються на об'єктивних аналізах і прогнозах.

Компанія «Kyushuelectricpowerco» -  забезпечує енергією сім адміністративно-територіальних одиниць (Fukuoka, Nagasaki, Ōita, Saga, Miyazaki, Kumamoto, Kagoshima) Японії.

ERM - Управління екологічними ресурсами (ERM) є провідним світовим постачальником соціальних та консультаційнихпослуг з питань навколишнього середовища, надає технічну та практичну підтримку проектів, пов'язаних зі скороченням викидів вуглецю тощо.

 

версія для друку