українська російська англійська
Наталія Яресько зустрілась з членами Європейської Бізнес Асоціації для обговорення компромісного варіанту Податкового кодексу
15.12.2015 | 09:17
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

14 грудня відбулася зустріч Міністра фінансів Наталії Яресько з членами Європейської Бізнес Асоціації щодо компромісного варіанту податкової реформи, який був сформований на базі проекту Міністерства фінансів з урахуванням пропозицій народних депутатів, бізнесу та громадськості.

Представляючи компромісну концепцію податкової реформи, Міністр фінансів України Наталія Яресько наголосила на необхідності вирішувати назрілі проблеми у податковому законодавстві, адже «на сьогодні існуюча податкова система є складною, незрозумілою, суб’єктивною і корупційною. Вона не дає можливості розвиватися ані бізнесу, ані середньому класу. Врешті-решт, вона створює ризики для економіки та її громадян».

«Нам потрібні не просто зміни до законодавства, не просто рішення низки окремих проблем, а комплексна податкова реформа, яка забезпечить адекватний рівень оподаткування для всіх, та зможе дати значний поштовх розвитку підприємництва, розбудові бізнесу, створенню нових робочих місць та процвітанню країни в цілому», - підкреслила Міністр фінансів.

У ході зустрічі Міністр фінансів зупинилась на основних нововведеннях проекту податкової реформи, а також наголосила на необхідності подальшої активної комунікації між владою та бізнесом. За словами Наталії Яресько, Міністерство фінансів відкрите для діалогу, адже спільна робота допоможе відповісти на запит бізнесу щодо швидкого зниження податкового навантаження в Україні, та водночас допоможе створити більшу справедливість, прозорість в податковому законодавстві, та розпочати важливий процес ліквідації численних викривлень в ньому.

 

 

 

версія для друку