українська російська англійська
Андрія Крищенка призначено заступником глави НПУ - начальником поліції Києва
15.12.2015 | 17:08
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він також зазначив, що такі офіцери є новою якістю української поліції.

За словами глави МВС, сьогоднішнє призначення Андрія Крищенка заступником Голови Національної поліції України – начальником Головного управління Національної поліції в місті Києві здійснено на основі подання глави Нацполіції Хатії Деканоідзе.

Арсен Аваков висловив упевненість у правильності зробленого вибору, нагадавши, що 9 місяців тому Андрія Крищенка було призначено начальником міліції міста Харкова.

«Ці місяці найскладнішої роботи на найскладнішій ділянці підтвердили – це був правильний вибір. Андрій Крищенко – приклад справжнього офіцера та істинного патріота України», – зазначив глава МВС.

Він також зазначив, що раніше Андрій Крищенко, керуючи міліцією Горлівки і ризикуючи життям, захищав український прапор від сепаратистів, під час чого отримав тяжкі поранення. За героїзм, проявлений у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Україні, вірність присязі Андрій Крищенко нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

«Такі офіцери – нова якість української поліції», – підкреслив Арсен Аваков.

 

версія для друку