українська російська англійська
Бренд «Масандра» буде збережено за Україною, - Мінагрополітики
17.12.2015 | 10:18
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Українські споживачі вже на новорічні свята побачать ігристі вина торгової марки «Новий Світ», яка поновлена на материковій частині України. Бренд «Масандра» також буде збережено за Україною. Мінагрополітики й надалі продовжує здійснювати заходи щодо захисту національних інтересів підприємств, які залишились в тимчасово окупованому Криму. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Водночас радник Міністра Олександр Лієв наголосив, що проект відродження в Україні бренду «Новий Світ» можна вважати реалізованим. За його словами, наступним кроком стане повернення Україні бренду «Масандра».

«Наше завдання зберегти й інші державні бренди. Адже, якщо торгову марку не використовують три роки, юридичне право на неї може бути втрачене. Натомість бренд «Масандра» Україна не використовує два роки. Тож наше першочергове завдання – дати українським підприємствам юридичну можливість випускати масандрівські вина під відповідними торговими марками», - наголосив Олександр Лієв.

Він зауважив на важливості збереження для України традиційних ринків кримських вин. «Маємо дати можливість країнам, які вже багато років знають бренд «Масандра», і надалі споживати якісні українські вина», - зазначив Олександр Лієв. Він підкреслив, що перенесення виробництва на материкову Україну – тимчасове явище. «Крим – це Україна. Відтак після деокупації півострова підприємства із Ялти, Лівадії, Нового Світу, інших кримських міст будуть і надалі виробляти традиційні для себе вина».

 

версія для друку