українська російська англійська
Олексій Павленко: Мінагрополітики поглиблюватиме міжнародну співпрацю у 2016 році
17.12.2015 | 12:44
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

«Розширення міжнародного співробітництва – один із пріоритетів діяльності Міністерства у 2016 році. Зокрема, планується активізувати діяльність щодо укладання угод про зону вільної торгівлі з державами-партнерами України – Ізраїлем, Туреччиною та В’єтнамом», - заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України.

За його словами, у планах Міністерства на наступний рік - підписання угод та меморандумів про співробітництво у галузі сільського господарства з Індонезією, Індією, Китаєм та Іспанією. Крім того, продовжаться переговори з міжнародними та регіональними фінансовими інституціями з метою залучення фінансових ресурсів, зокрема з Міжнародною фінансовою корпорацією, Міжнародним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком.

Також передбачається проведення двосторонніх переговорів із керівниками відповідних міністерств та відомств іноземних держав з метою популяризації виробничого потенціалу агропромислового комплексу України і поглиблення двостороннього співробітництва з ключовими партнерами.

Міністр зазначив, що для розширення міжнародної співпраці буде проведено ряд двосторонніх зустрічей з представниками Європейської Комісії, а також проведено чергові засідання міжурядових комісій з Арабською Республікою Єгипет, Королівством Саудівська Аравія та Китайською Народною Республікою.

 

версія для друку