українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Уряд пропонує знизити податкові ставки змінами в чинний закон, а новий Податковий кодекс ввести в дію після широкого публічного обговорення
17.12.2015 | 13:21
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України пропонує Парламенту ухвалити в першому читанні запропоновану Кабміном редакцію Податкового кодексу, доопрацювати урядовий законопроект і ввести його в дію протягом 2016 року після широкого публічного обговорення. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк перед представленням у Верховній Раді проектів бюджетних і податкових змін у четвер, 17 грудня.

Він підкреслив, що Уряд України високо цінує роботу, проведену народними депутатами України щодо підготовки нової редакції Податкового кодексу: «Сподіваюсь, що так само члени українського Парламенту цінують роботу, яка проходила шість місяців для підготовки нової редакції податкового кодексу України».

Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд пропонує з 1 січня наступного року запровадити нові ставки податків та внести необхідні зміни до чинного Податкового кодексу.

Кабінет Міністрів пропонує Парламенту  ухвалити в першому читанні редакцію Податкового кодексу, яка запропонована Урядом, підкреслив він.

«Пропонуємо, щоби Парламент України разом із Урядом України доопрацював урядовий проект змін і не вводити його ні з 1 січня, ні з 1 лютого, а після нашої тривалої дискусії, після широкого публічного обговорення, після підготовки українського бізнесу і сприйняття українським бізнесом цих податкових змін ввести його в дію протягом 2016 року», - наголосив Арсеній Яценюк.

 

 

версія для друку