українська російська англійська
Завершено підготовку до підписання Угоди про тимчасове працевлаштування українських працівників у Ізраїлі
17.12.2015 | 18:02
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

17 грудня в Міністерстві соціальної політики успішно завершилися консультації українських та ізраїльських експертів, під час яких сторони здійснили постатейне узгодження проектів Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників у окремих галузях ринку праці у Державі Ізраїль та Імплементаційного протоколу до неї.

Набір українських працівників буде здійснюватися для роботи у будівельному секторі Ізраїлю.

З української сторони у консультаціях брали участь представники Мінсоцполітики, Міністерства закордонних справ, Міністерства юстиції і Державної служби зайнятості (Центральний апарат).

Передбачено, що ізраїльська сторона надаватиме всебічне сприяння проведенню відповідної інформаційної кампанії і спрощенню видачі віз і дозволів на тимчасове працевлаштування українських працівників.

Сторони мають забезпечити прозорість процесу відбору і тимчасового працевлаштування українців.

За результатами консультацій буде розпочато здійснення відповідних внутрішньодержавних процедур, необхідних для підписання і набуття чинності Угодою між Кабінетом Міністрів України і Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях ринку праці у Державі Ізраїль.

 

версія для друку