українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Уряд запроваджує мораторій на виплату російського боргу
18.12.2015 | 13:27
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України запроваджує мораторій на виплату 3 мільярдів 75 мільйонів доларів російських бондів, а також 507 мільйонів доларів боргових зобов’язань КБ «Південне» та компанії «Укравтодор» перед російськими банками. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в п’ятницю, 18 грудня.

Арсеній Яценюк нагадав, що Україна провела реструктуризацію боргових зобов’язань «з адекватними кредиторами, які прийняли умови і пропозиції української сторони»: «Російська Федерація, незважаючи на наші непоодинокі спроби щодо підписання угоди про реструктуризацію в тому числі і з ними, відмовилася прийняти наші пропозиції. У зв’язку з цим Кабінет Міністрів України запроваджує мораторій на виплату так званого російського боргу».

«Ми запроваджуємо мораторій на виплату 3 мільярдів 75 мільйонів доларів російських бондів», - наголосив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд України також запроваджує мораторій на виплату боргових зобов’язань КБ «Південне» та компанії «Укравтодор» перед російськими банками, - це 507 мільйонів доларів США.

«З сьогоднішнього дня виплати по цим боргам на загальну суму 3 мільярди 582 мільйона доларів на користь російської сторони зупиняються до моменту або прийняття наших пропозицій по реструктуризації, або відповідного судового рішення», - наголосив він.

«Ми готові до судової процедури з російською стороною», - додав Арсеній Яценюк.

 

версія для друку