українська російська англійська
Держенергоефективності: Програма "теплих" кредитів демонструє високий попит з боку населення, ОСББ та субсидіантів
22.12.2015 | 17:12
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Програма «теплих» кредитів демонструє високий попит з боку населення, ОСББ та найменш захищеної категорії населеннясубсидіантів. Люди розуміють, що впровадження заходів з енергозбереженняце і заощадження коштів на оплаті комунальних послуг і комфорт у помешканні.

За результатами оперативного моніторингу станом на 21 грудня 2015 року банками видано близько 77 тисяч «теплих» кредитів на суму більше 1, 2 млрд. грн. З них 40,4 млн. грн. лише за минулий тиждень.

З початку старту програми банками видано на придбання «негазових» котлів 13 585 кредитів на суму 220,9 млн. грн. На придбання енергозберігаючого обладнання і матеріалів видано 62 792 кредити загальною сумою 990,7 млн. грн.

Варто зауважити, що із залученням субсидіантів до програми з енергоефективності попит на неї з боку ОСББ постійно зростає. На сьогодні взято 173 кредити на суму 15,4 млн. грн.

Популярністю програма користується і серед самих субсидіантів. Так, сьогодні ця категорія людей придбала енергоефективних продуктів на суму майже 200 млнрн.

Варто зауважити, що наразі найбільше «теплих» кредитів видано у Львівській, Київській та Сумській областях.

 

версія для друку