українська російська англійська
Арсеній Яценюк вручив почесну грамоту Кабінету Міністрів голові Дніпропетровської ОДА, який посів перше місце в рейтингу ефективності
23.12.2015 | 17:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів, визначеному Урядом, перше місце посіла Дніпропетровська область та керівник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. У рейтингу міст - Київ та міський голова столиці Віталій Кличко. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 23 грудня.

Арсеній Яценюк нагадав, що Уряд прийняв рішення щодо визначення рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів, «щоб було зрозуміло, хто якісно і ефективно працює в тій чи іншій області, а хто просто так демонструє свою присутність в кріслі голови місцевої адміністрації».

На засіданні Уряду про результати  рейтингу доповів Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

Перше місце в рейтингу міст посів міський голова Києва Віталій Кличко. Арсеній Яценюк привітав голову столиці: «Він активно б'ється за бюджет для міста Києва. Ми мали з ним тривалу дискусію. І я хочу привітати Віталія Кличка з тим, що він отримав перше місце як мер міста Києва».

У рейтингу керівників обласних державних адміністрацій перше місце посів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Арсеній Яценюк  привітав його та вручив Валентинові Резніченку, який доповідав на засіданні Уряду, почесну грамоту Кабінету Міністрів.

 

версія для друку