українська російська англійська
Рішення комісій, які здійснюють атестування до лав Нацполіції України, незаангажовані та вільні від будь-якого впливу, – Хатія Деканоідзе
29.12.2015 | 14:07
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Національна поліція України є незалежною у своїх кадрових рішеннях. Так само незаангажованими і вільними від будь-якого впливу є і рішення комісій, які здійснюють атестування до лав Національної поліції України. Про це голова Нацполіції заявила сьогодні, 29 грудня, коментуючи питання щодо останніх кадрових рішень у керівництві поліції м. Києва.

«Я ще раз звертаюся до всіх журналістів і політиків і хочу підкреслити, що Національна поліція є повністю політично незаангажованою і вільною від будь-якого впливу. Всі кадрові рішення приймаються виключно в межах діючого законодавства, а в період атестування – виключно атестаційними комісіями», – підкреслила Хатія Деканоідзе.

Крім того, Голова Нацполіції підкреслила, що всі атестаційні комісії є абсолютно незалежними від будь-якого впливу.

«Я дуже вдячна членам всіх комісій, адже вони приймають мудрі та складні рішення», – зазначила Хатія Деканоідзе.

Глава Нацполіції підкреслила, що реформа поліції була розпочата ще за рік до її призначення на цю посаду. Ця реформа була підтримана керівництвом країни і Міністерства внутрішніх справ зокрема.

Хатія Деканоідзе також висловила сподівання на подальшу підтримку цієї реформи і наступних кроків у її здійсненні з боку керівництва країни, парламенту, а також керівництва МВС України.

 

 

версія для друку