українська російська англійська
Олексій Павленко: 10 підприємств отримали дозвіл на експорт молочної продукції до ЄС
29.12.2015 | 16:05
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

«10 українських виробників молочної продукції отримали дозвіл на експорт своєї продукції на ринок ЄС. Європейська комісія опублікувала остаточне рішення про включення наших компаній із виробництва молока і переробки молочних продуктів до офіційного списку затверджених експортерів у ЄС. З 10 січня 2016 року ці підприємства зможуть поставляти продукцію до Європейського Союзу», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За його словами,  доступ до європейського ринку відкриває широкі можливості для розвитку молочної галузі та стимулює виробників підвищувати якість продукції і модернізувати виробництво.

Олексій Павленко наголосив, що отримання європейських сертифікатів якості підтвердило відповідність української молочної продукції міжнародним нормам та стандартам, завдяки чому нам вдалося увійти на ринок ЄС і тим самим розширити експортний потенціал вітчизняного агросектору.

«Крім того, європейські сертифікати дають можливість наростити експорт молочної продукції не тільки на європейській, а й на інші ринки, наприклад – Азії та Африки. Відкриття європейського ринку змушує нас по-новому поглянути на важливість підвищення якості вітчизняної продукції. Молочна галузь має великі перспективи, які можуть стати реальністю завдяки  реформуванню виробництва та дотриманню виробничих процедур», – додав Міністр Олексій Павленко.

Довідково

Перелік підприємств, які отримали дозвіл на експорт молочної продукції до ЄС: ТОВ «Люстдорф»

ТОВ «Молочний дім»

ПАТ «Житомирський маслозавод»

Філія ПАТ «Яготинський маслозавод», «Яготинське для дітей»

ПрАт «Лакталіс-Миколаїв»

ТОВ «Гадячсир»

Недригайлівський сирцех філії «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось»

Філія «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось»

ПАТ «Золотонівський маслоробний комбінат»

Філія «Менський сир» ПП КФ «Прометей»

версія для друку