українська російська англійська
Мінкультури започатковує Загальноукраїнський проект культурної інтеграції "Український Донбас"
05.01.2016 | 12:55
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Започатковано Загальноукраїнський проект культурної інтеграції «Український Донбас». Відповідний наказ виданий Міністерством культури України 30 грудня 2015 року № 1126.

Проект «Український Донбас» покликаний шляхом запровадження міжрегіонального культурного партнерства створити умови для повноцінної інтеграції Донецької і Луганської областей в єдиний культурно-мистецький простір України. Реалізація проекту передбачає проведення протягом року в містах і селищах Донбасу мистецьких, музейних, бібліотечних та інших культурно-мистецьких заходів за участі творчих колективів із різних регіонів України.

Наказом визначено систему міжрегіональної партнерської взаємодії між окремими областями та конкретними районами і містами Донецької і Луганської областей, напрацьовану за результатами наради з керівниками структурних підрозділів у сфері культури обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Також передбачається, що усі мистецькі заклади сфери управління Мінкультури протягом 2016 року відвідають Донецьку і Луганську області зі своїми творчими проектами.

 

версія для друку