українська російська англійська
МІП: Відновлено мовлення Першого каналу Українського радіо в Донецькій та Луганській областях
11.01.2016 | 11:44
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

5 січня 2016 року відновлено мовлення програм Першого каналу Українського радіо (УР-1) в Донецькій та Луганській областях на хвилях 88, 7 МГц у місті Волноваха, на 89,9 МГц у Костянтинівці та на 106,9 МГц у місті Широкий. Мовлення відновлено на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

Зазначені заходи дозволили забезпечити мовленням Українського радіо жителів Волноваського, Старобешівського, Костянтитівського, Красноармійського районів Донецької області, частково жителів Горлівки і Донецька, а також Станично-Луганського, Біловодського районів Луганської області та частково міста Луганська.

Заступник Міністра, Голова Комісії при МІП Тетяна Попова зазначила: «Вжиті заходи забезпечили мешканців районів Донецької та Луганської областей якісним мовленням Українського радіо. МІП України спільно з Концерном РРТ, в рамках діяльності Комісії, продовжують розширювати територію покриття українських мовників на Сході України».

 

версія для друку