українська російська англійська
Олексій Павленко: Експерти та громадськість високо оцінили діяльність Мінагрополітики за 2015 рік
13.01.2016 | 10:00
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

«За даними Урядового порталу Міністерство аграрної політики та продовольства України входить до трійки лідерів з виконання програми діяльності Уряду. Так, загалом уже виконано або знаходиться на стадії виконання 89,3% завдань Програми», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Міністр зауважив, що електронний звіт Програми та останні зміни можна подивитися в он-лайн режимі на сайті program.kmu.gov.ua. 

Крім того, позитивно оцінили діяльність Міністерства аграрної політики та продовольства експерти та представники громадськості. Про це йдеться у звіті аналітиків VoxUkraine. Аналіз роботи Міністерства проводився з урахуванням декількох параметрів – оцінки експертів, оцінки громадськості, оцінки законотворчої діяльності Міністерства та виконання програми Уряду. За сукупними оцінками ми опинилися серед лідерів і посіли п’яте місце у рейтингу міністерств.

«Експерти високо оцінили якість виконання основних функцій та завдань нашого відомства. Також Мінагрополітики отримало схвальні відгуки від громадськості», - зазначив Олексій Павленко.

 

 

версія для друку