українська російська англійська
У Мінсоцполітики обговорили стан і перспективи протидії торгівлі людьми на 2016 рік
13.01.2016 | 14:37
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко обговорив з головою представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) Манфредом Профазі і представниками Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні питання співпраці у протидії торгівлі людьми.

Зустріч відбулася в рамках підготовки звіту про стан протидії торгівлі людьми за 2015 рік.

Фахівці Мінсоцполітики повідомили, що у 2015 році було проведено низку ефективних заходів щодо більш активної і повної ідентифікації жертв торгівлі людьми. Зокрема, пройшли навчання 3 927 фахівців, які працюватимуть з жертвами торгівлі людьми на місцевому рівні.

За співпраці Міністерства соціальної політики, інших органів центральної і місцевої влади та неурядових організацій відбулися інформаційно-просвітницькі акції, вживалися заходи щодо посилення взаємодії всіх суб’єктів, задіяних у протидії работоргівлі.

Комплекс цих заходів призвів до зростання числа осіб, які звернулися до української влади з питання отримання статусу жертви торгівлі „живим товаром”.

Окремо учасники розмови торкнулися практики роботи вибудуваної в Україні системи запобігання прецедентам торгівлі людьми у процесі усиновлення українських дітей іноземними громадянами.

Представники МОМ і Посольства США запевнили у подальшій підтримці відповідних кроків української влади.

версія для друку