українська російська англійська
«У Збройних Силах України впроваджено стандарт НАТО щодо медичної евакуації», – заступник Міністра оборони Юрій Гусєв
14.01.2016 | 15:47
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Збройних Силах України впроваджено стандарт НАТО щодо медичної евакуації. За словами заступника Міністра оборони України, зазначений військовий стандарт призначений для застосування ЗСУ під час участі у спільних операціях з країнами-членами НАТО та визначає основні поняття щодо процедур медичної евакуації та їх види в країнах-членах НАТО. Цей стандарт надає змогу в подальшому розробляти надійні та витрато-ефективні системи евакуації, включаючи аеромедичну.

«На сьогодні у Збройних Силах України вже впроваджено 65 стандартів НАТО. Програмою Міноборони з військової стандартизації на 2016 - 2018 роки передбачено розроблення ще понад 70 стандартів, серед яких найважливішими є бойові статути Сухопутних військ та настанови з підготовки та застосування військ, спрямовані на підвищення рівня взаємосумісності Збройних Сил України з країнами-членами НАТО», – розповів Юрій Гусєв.

Військовий стандарт «Спільна об’єднана доктрина з медичної евакуації», який розроблено на основі стандарту НАТО STANAG 2546 — AJMedP-2, затверджено наказом начальника Центрального управління метрології і стандартизації Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України.

 

версія для друку