українська російська англійська
Протягом 2015 року Держфінінспекція в Житомирській області відшкодувала втрат на 27,2 млн. грн.
20.01.2016 | 14:46
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області протягом 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 27,2 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств державної та комунальної форм власності додатково надійшло фінансових ресурсів на суму понад 8,2 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 98 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі фахівців інспекції в перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 24 досудові розслідування і вручено 26 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Для забезпечення максимального відшкодування втрат державних ресурсів інспекція застосувала до порушників бюджетної дисципліни 90 заходів впливу. Зокрема, це – призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень/асигнувань розпорядникам бюджетних коштів.

До суду пред’явлено 12 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 4,8 млн. грн.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 345 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 122, із посад звільнено 20 осіб.

 

версія для друку