українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Україна піднялася на 17 пунктів у Global Services Location Index та ввійшла до 50 країн із найбільш інноваційною економікою
20.01.2016 | 14:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна піднялася на 17 пунктів у Global Services Location Index та ввійшла до 50 країн із найбільш інноваційною економікою, - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 20 січня.

Україна практично вперше піднялася на 17 пунктів у глобальному індексі розміщення трудових і бізнес-ресурсів (Global Services Location Index) і посіла 24 місце. Приблизно на таких самих позиціях в цьому рейтингу Німеччина: «Незважаючи на війну, на складну ситуацію, ми піднялися на 17 пунктів».

Глава Уряду також підкреслив, що агентство Bloomberg повідомило про те, що Україна – серед перших 50 країн світу з найбільш інноваційною економікою.

Він також нагадав, що Верховний представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки - Віце-президент Європейської Комісії Федеріка Могеріні заявила, «що в Україні дійсно проходить процес реформ»: «Це визнає Європейський Союз». Так само про процес реформ в Україні висловилася Єврокомісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом.

«Дуже багато речей зроблено. І треба усвідомити, що ці речі потребують часу. Оцінку реформ дають не ті, які рвуться до влади, а в першу чергу - міжнародні фінансові інститути, Європейський Союз, наші західні партнери», - наголосив він.

«Для того, щоб рух продовжувався, нам, звичайно, треба мати політичну єдність, і далі продовжувати програму співпраці з Міжнародним валютним фондом. Тому що саме програма співпраці з Міжнародним валютним фондом є ще одним засадничим принципом для економічної стабільності в країні», - підкреслив Глава Уряду.

 

версія для друку