українська російська англійська
Віктор Муженко взяв участь у засіданні Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів
21.01.2016 | 17:33
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 21 січня, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у засіданні Військового комітету НАТО у форматі операційних партнерів місії НАТО в Афганістані «Рішуча підтримка».

Під час засідання було здійснено короткий огляд розвитку політичної та безпекової ситуації, а також обговорено плани подальшої діяльності місії Альянсу в цій країні.

Також начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України провів двосторонні робочі зустрічі з начальниками генеральних штабів збройних сил Великої Британії, Канади, Литви, Польщі, Румунії, США, Туреччини та ФРН, а також обговорив практичні питання військової співпраці з Головою Військового комітету Європейського Союзу та Головою Військового комітету НАТО.

Участь делегації Збройних Сил України у заходах у штаб-квартирі НАТО дозволила продовжити військово-політичний діалог та сприяла реалізації низки актуальних проектів співпраці Збройних Сил України як у цілому з Альянсом, так і з окремими його державами-членами.

 

версія для друку