українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
24.01.2016 | 12:44
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

У районі проведення АТО обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. В районі н.п. Красна Талівка, що на Луганщині, прикордонники зафіксували політ 1 безпілотного літального апарату на висоті близько 1 тисячі метрів.

Під час перевірки документів на контрольному посту «Верхньоторецьке» прикордонники Краматорського загону у 3-х громадян України виявили довідки тимчасових переселенців з ознаками підробки. Про виявлені підроблені документи направлено повідомлення співробітникам поліції в Донецькій області.

У результаті оперативних заходів військовослужбовці оперативно-розшукового підрозділу Краматорського загону спільно із співробітниками СБУ та ДФСУ виявили канал переміщення контрафактних сигарет з території, яка підконтрольна незаконним збройним формуванням. Зловмисники об’їзними шляхами доставляли тютюнові вироби до одного з населених пунктів Донецької області, що на підконтрольній українській владі території, а потім поштовим перевізником відправляли у західні і південні регіони України. Всього у складському приміщенні на території одного з перевізників було виявлено близько 100 ящиків сигарет марок «LM», «МАС», «NZ», «Winston» без акцизних марок.

В районі н.п. Сватове прикордонники Луганського загону затримали 2 автомобілі з вантажем міндобрива на загальну суму понад 460 тисяч гривень.  Вантаж перевозився без дозвільних документів.

Прикордонники Краматорського загону затримали в районі н. п. Артемівськ автівку з 1,5 тоннами яблук вартістю 15 тисяч гривень.

У контрольному пункті  в`їзду-виїзду «Мар`їнка» прикордонники цього ж загону спільно із працівниками ДФС виявили у 4 авто, які прямували на виїзд  до непідконтрольної території, півтонни м'яса та кави на загальну суму 50 тисяч гривень. Дані транспортні засоби передано представникам зведеної мобільної групи для прийняття правового рішення.

 

 

 

версія для друку