українська російська англійська
За 2015 рік Держфінінспекція в Одеській області забезпечила відшкодування втрат на 48,6 млн. грн.
25.01.2016 | 09:59
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області протягом 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 48,6 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємств додатково надійшло понад 13 млн. грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 161 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 44 досудові розслідування.

У 362 випадках до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано заходи впливу, такі як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 643 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 151 – до дисциплінарної та матеріальної, 7 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 61 млн. грн.

 

 

версія для друку