українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Нова структура місцевих адміністрацій має відповідати новим економічним, соціальним і політичним реаліям
28.01.2016 | 18:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Нова структура місцевих адміністрацій має відповідати новим економічним, соціальним і політичним реаліям, - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 27 січня.

На засіданні Уряду Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України Геннадій Зубко презентував проект реформування органів місцевих  державних адміністрацій.

Арсеній Яценюк наголосив, що зміни до Конституції щодо децентралізації змінять систему управління в регіонах в цілому: «Але на даному етапі нам необхідно, щоби обласні державні адміністрації, районні державні адміністрації, виконавча влада на місцях була владою, щоб голови адміністрацій займалися роботою в тих областях, де їх призначили, а не туристичними поїздками».

Керівники областей і районів повинні працювати безпосередньо з громадянами країни: «Люди сприймають владу через кожного голову адміністрації, чи то району, чи то області», - додав Глава Уряду.

 

версія для друку