українська російська англійська
Держфінінспекція в Дніпропетровській області за 2015 рік забезпечила відшкодування втрат на 28 млн. грн.
29.01.2016 | 09:27
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Протягом 2015 року фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 28 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 179 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 76 позовів щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму майже 133 млн. грн.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції в перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 55 досудових розслідувань і вручено 17 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни 381 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 113 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено 6 інформацій про фінансові операції, що підлягають державному фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 175 млн. грн.

 

 

 

версія для друку