українська російська англійська
Олексій Павленко: Українська система перевірки якості продукції визнана у всьому світі
29.01.2016 | 14:46
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

«Минулий рік став знаковим у питанні реорганізації Держветфітослужби. Нам вдалося отримати розуміння Дорожньої карти розвитку Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Зокрема, розпочато активну роботу над вирішенням першочергових організаційних питань, пов’язаних із запуском нового органу влади та формування його підрозділів», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на нараді за підсумками роботи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України  за 2015 рік.

За словами Міністра, завдяки спільній діяльності Міністерства та Держветфітослужби вдалося досягти значних успіхів у реалізації вітчизняної продукції на світових ринках, в першу чергу - завдяки її якості.

«Українська продукція – безпечна продукція в світі, вона визнана більшістю країн. Завдяки високим стандартам перевірки якості нам вдалося пройти європейську сертифікацію. Зокрема, дозвіл на експорт отримали виробники молочної продукції та насіння», - зауважив Олексій Павленко.

Крім того, було зменшено кількість дозвільних процедур та ліцензій, які розглядалися як чинник корупції в секторі АПК.  Було скасовано 42 дозвільних документа в аграрній галузі і внесено понад 50 змін до законодавства.

«Завдяки високій якості продукції сьогодні для нас відкрилися нові  ринки. ЄС, Китай, Саудівська Аравія, Єгипет високо оцінили нашу систему харчової безпеки. Зараз очікуємо на відкриття Зони вільної торгівлі з Туреччиною та Ізраїлем. Ми і надалі будемо підтримувати якість продукції на належному рівні», - додав Міністр Олексій Павленко.

 

версія для друку