українська російська англійська
Міграційна служба запустила пілотний проект з організації онлайн-черги
04.02.2016 | 12:42
ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

4 лютого 2016 року на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України започатковано новий сервіс – онлайн-черга до підрозділів. Послуга працює в тестовому режимі та доступна лише для отримання двох послуг – оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки (для осіб, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше).

Такий пілотний проект запущено у Дніпровському районному відділі ДМС у місті Києві (вул. Миколи Лебедєва, 14-А), але найближчим часом кількість таких відділів у м. Києві збільшуватиметься.

Наявність електронної черги удосконалить процес прийому громадян у підрозділах, зробить його більш прозорим та більш зручним, а також буде вдосконалюватися організація роботи підрозділів.

Сьогодні ми маємо три варіанти, як потрапити на прийом за електронною чергою: записатися он-лайн (доступно на найближчі два тижні), записатися безпосередньо у підрозділі (доступно на найближчий місяць) або ж отримати талон до поточної черги (на найближчий доступний час протягом дня).

У ході тестування електронна система буде удосконалюватися з урахуванням побажань громадян, після чого запровадження електронної черги буде започатковано у всіх підрозділах на території України.

Сервіс доступний за посиланням: http://dmsu.gov.ua/online

 

версія для друку