українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Уряд готує план дій на наступні 12 місяців і звертається до нардепів надати свої пропозиції
05.02.2016 | 13:11
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд готує план дій на наступні 12 місяців, і звернувся до членів Парламенту подати своє бачення і пропозиції до економічної програми. Про це він сказав під час «Години запитань до Уряду» в Парламенті у п’ятницю, 5 лютого.

Арсеній Яценюк наголосив на важливості діалогу між Урядом та Парламентом. Він звернувся до народних депутатів: «Це серйозне питання – економічна політика країни на наступні роки. Якщо у вас є чітке бачення і реальні пропозиції - без популізму, а там, де ми можемо досягнути результату, - цей мій обов’язок як Прем'єра - зробити так, щоби ваші положення економічної програми потрапили в нашу спільну програму, аби ви і ми їх підтримували».

«Звертаюся до всіх членів Парламенту, які дійсно хочуть, щоби у нас вийшло як у країни. Дайте своє бачення, дайте свої пропозиції», - додав він.

«Це не має бути дисертація на тисячу сторінок. Це конкретні пункти, які ми запропонуємо вам і українському суспільству в прозорості боротьби з корупцією, економічному зростанні, ціновій стабільності, залученні інвестицій і новому порядку управління державними компаніями і приватизації», - підкреслив Глава Уряду.

 

версія для друку