українська російська англійська
Голова Казначейства перебуває з робочою поїздкою в Одеській області
05.02.2016 | 18:09
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

З 5 по 6 лютого 2016 року Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою в Одеській області.

Очільниця Казначейства розпочала свій візит з відвідування Білгород-Дністровського, Овідіопольського, Роздільнянського, Великомихайлівського районів, міста Чорноморськ та проведення нарад за участю голів міських рад, райдержадміністрацій, районних рад, начальників фінансових управлінь, начальників управлінь Казначейства зазначених районів.

У ході нарад обговорювалися питання, пов’язані зі змінами у законодавстві, зокрема, фінансування об’єднаних територіальних громад, виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство», запровадження упродовж 2016 року системи подання електронної звітності клієнтами Казначейства, порядок адміністрування ПДВ, використання електронних сервісів  ProZorro та інші актуальні питання.

У рамках візиту Тетяна Слюз відвідала територіальні органи Казначейства зазначених районів та провела наради з їх трудовими колективами, на яких окреслила перспективи розвитку та вдосконалення системи казначейського обслуговування та ознайомилася з соціально-побутовими питаннями казначеїв.

Протягом  свого перебування з робочою поїздкою на Одещині Тетяна Слюз планує також відвідати Фрунзівський, Красноокнянський, Ананьївський, Котовський, Кодимський, Балтський, Савранський, Любашівський, Ширяєвський, Миколаївський, Березівський, Іванівський райони Одеської області та провести аналогічні робочі зустрічі та наради.

 

 

 

 

версія для друку