українська російська англійська
У Держрибагентстві стартував конкурс на посади керівників рибного патруля в 15 регіонах України
08.02.2016 | 15:46
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

«Наше завдання – перезавантаження органів рибоохорони по всій країні. Тому приступаємо до набору нових людей у 15-ти регіонах –  шукаємо чесних, відповідальних, вмотивованих керівників. Протягом року разом формуватимемо ефективну команду патрульних, коли розпочнемо великий конкурс на посади інспекторів», - повідомив Перший заступник Голови Держрибагентства Павло Гвозденко.

Держрибагентство шукає кандидатів на посади начальника та заступника начальника територіального управління у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Житомирській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях. 

«Наразі ми активно працюємо над створенням «пілотного» проекту – рибного патруля  Києва та області, а з 8 лютого розпочинаємо останній етап відбору – особисті співбесіди з кандидатами,прокоментував Павло Гвозденко.

Конкурс триватиме включно до третього березня 2016 р. Протягом цього часу претенденти мають заповнити онлайн-анкету, або власноруч заповнити паперову версію анкети. Для участі у конкурсі потрібно також особисто подати наступний пакет документів до кадрової комісії:

заяву про участь у конкурсі на ім'я Голови конкурсної комісії Державного агентства рибного господарства України, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

2 фотокартки розміром 4 х 6 см;

копію документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

 копію документа, який посвідчує особу (паспорт);

 копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

З вимогами до кандидатів на посаду начальника та заступника начальника теруправлінь рибоохорони можна ознайомитися за посиланням.

 

Адреса приймальної комісії: м. Київ, вул. Січових Стрільців (Артема) 45-а, каб. № 3 в приміщенні Держрибагентства. 

Додаткова інформація за тел.: (044) 486 99 18, (044) 226 24 05.

 

 

версія для друку