українська російська англійська
На земельних аукціонах у Волинській області в оренду передали майже 680 гектарів земель
09.02.2016 | 15:05
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У січні на Волині відбулося дев’ять земельних аукціонів. Інвестори взяли в оренду 28 ділянок з фонду державних земель та одну ділянку комунальної власності.

На восьми земельних торгах виставлялись права оренди на ділянки державної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 676,9 гектара. Територіально землі розташовані у Ківерцівському, Ковельському, Локачинському, Маневицькому, Ратнівському, Старовижівському та Турійському районах Волинської області. За оренду всіх ділянок інвестори щорічно сплачуватимуть до місцевих бюджетів 521,5 тис. гривень.

Ще одну ділянку комунальної власності площею 0,014 га передали в оренду на земельних торгах у Турійському районі. Відкрили аукціон з щорічною ціною у 16,8 тис. гривень. Під час конкурентного продажу вартість піднялася до 17,6 тис. гривень.

Землевпорядна служба області та органи місцевого самоврядування готують до торгів ще 200 ділянок державної власності сільськогосподарського призначення (загальна площа 3768 га) та 291 земельну ділянку несільськогосподарського призначення комунальної власності (загальна площа 1872 га). Землевпорядники сподіваються залучити до місцевих бюджетів на земельних аукціонах мінімум 3 млн. гривень.

 

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

 

версія для друку