українська російська англійська
Землевпорядники Житомирщини спрямували до бюджету понад 100 тис. грн. плати за адмінпослуги
10.02.2016 | 09:44
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У землевпорядній службі Житомирщини впродовж січня громадянам надали 9 487 адміністративних послуг. Переважна більшість з них - 82%, або 7820 послуг – безоплатні. Інші 1667, або 18% від усіх адмінпослуг, надані на платній основі. Отримані кошти у сумі 102,7 тис. грн. спрямували до загального фонду державного бюджету.

Найбільш запитуваними стали послуги з надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та державна реєстрація земельної ділянки. За отриманням цих сервісів звернулись 5118 мешканців Житомирської області.

Серед адмінпослуг, що підлягають оплаті, найпопулярніша – надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Землевпорядники виготовили 1 378 таких витягів та отримали плату у розмірі 73,0 тис. гривень. Ще 29,7 тис. грн. склали надходження за інші види адмінпослуг.

Найбільшу кількість адміністративних послуг землевпорядники надали громадянам у Житомирському (1290) та Новоград-Волинському (1214) районах.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

На Житомирщині надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин відбувається в 29 ЦНАПах. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку