українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Зміни до Конституції мають бути ухвалені одночасно з новим законом про судоустрій та про статус суддів
10.02.2016 | 12:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У Парламенті України був зроблений перший крок щодо ухвалення змін до Конституції, «які дадуть можливість провести як повну переатестацію суддів, так і змінити судову систему країни в цілому»: «Ми очікуємо, що український Парламент проголосує в другому читанні ці зміни до Конституції одночасно з новим законом про судоустрій і про статус суддів», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк  у середу, 10 лютого, на засіданні спільної колегії Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства юстиції України «Від нової поліції до нової юстиції та безпеки громадян». 

Глава Уряду зазначив, що в назві колегії міститься план реформ, який необхідно провести в 2016 році, - як в правоохоронній системі, так і в системі нової юстиції.

«Наша ціль – це запровадження реальної справедливості в Україні. Справедливість – це тоді, коли українські суди є чесними, виносять вироки виключно на підставі закону і справедливості. Це тоді, коли українська судова система є повністю незалежною», - наголосив Арсеній Яценюк.

 

версія для друку