українська російська англійська
Міненерговугілля створює передумови для подальшого впровадження Україною Ініціативи прозорості у видобувних галузях
10.02.2016 | 17:53
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля розробило проект Закону «Про розкриття інформації у видобувних галузях». 9 лютого у Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки відбулася нарада з обговорення оприлюдненого Міністерством зазначеного проекту Закону. Його метою є створення передумов для подальшого впровадження Україною Ініціативи прозорості у видобувних галузях (ЕІТІ).

У ході наради учасники детально обговорили зазначений законопроект щодо вдосконалення його окремих положень задля того, щоб він максимально враховував позицію усіх сторін, залучених до процесу ІПВГ в Україні.

Під час зустрічі народні депутати, представники експертних середовищ, видобувних компаній та фахівці Міненерговугілля спільно визначили низку питань, що потребують узгодження та доопрацювання. Спільне завдання - внести до Парламенту на голосування максимально ретельно опрацьований та готовий документ. 

Зокрема, увагу було приділено визначенням обсягу інформації, що має подаватися, суб’єктам, які мають звітувати у рамках ІПВГ, особливостям звітування за наявності угод про спільну діяльність, питанню накладення та адміністрування штрафів за ненадання або неналежне подання інформації.

 

версія для друку