українська російська англійська
Податкову реформу обговорили на розширеному засіданні Громадських Рад при Міністерстві фінансів, ДФС та Міністерстві економічного розвитку та торгівлі
10.02.2016 | 19:18
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

9 лютого 2016 року Міністерство фінансів провело спільне розширене засідання членів Громадських рад при Міністерстві фінансів, Міністерстві економічного розвитку та торгівлі, Державній фіскальній службі України за участю представників Федерації профсоюзів України, аудиторських компаній та інших громадських організацій.

Від Міністерства фінансів України у засіданні взяла участь заступник Міністра Олена Макеєва.

На порядок денний засідання було винесено актуальні питання оподаткування податком на прибуток та податком на додану вартість, зокрема сільськогосподарських підприємств, а також щодо акцизу з продажу палива.

З метою вдосконалення діалогу між владою та бізнесом, Міністерство фінансів ініціювало створення робочої групи щодо узагальнюючих консультацій на тему реформування податкової та митної служб, з включенням до її складу представників Міністерства фінансів, ДФС, Комітету ВР з питань податкової та митної політики та Громадської Ради.

«Для того, щоб максимально задовольнити потреби бізнесу та інших стейкхолдерів податкової сфери, ми створили експертну раду, яка буде брати участь у розробці узагальнюючих податкових консультацій. До складу експертної ради увійшли представники Мінфіну, бізнесу, громадськості та профільного Комітету ВРУ. Іншими словами, підготовлена Мінфіном узагальнююча податкова консультація буде затверджуватися експертною радою, що дозволить забезпечити подвійний контроль», - зазначила з цього приводу заступник Міністра фінансів Олена Макеєва.

За словами О.Макеєвої, наразі Міністерство фінансів концентрує свою увагу перш за все на структурній та системній перебудові ДФС, ключовою метою якої є боротьба з корупцією у податковій та митній сферах, і мінімізацію "людського фактору" через запровадження електронних технологій та сервісів у роботі ДФС.

 

версія для друку