українська російська англійська
Енергонезалежність України - питання №1 для держави, - Геннадій Зубко
12.02.2016 | 15:02
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Однією з найважливіших реформ, яку Мінрегіон продовжить у 2016 році, є енергоефективність. Її кінцева мета – повне позбавлення України енергетичної залежності. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час зустрічі членів Кабінету Міністрів України з дипломатичним корпусом та представниками міжнародних організацій.

«Ми продовжимо і максимально підсилимо проведення енергоефективних заходів, модернізації комунальних підприємств, термомодернізації житлових будинків і соціальних об'єктів. Тільки комплексні енергоефективні заходи дозволять досягти максимальної економії ресурсів і коштів громадян», - наголосив він

За словами урядовця, у 2016 році Мінрегіон створить Фонд енергоефективності, концепцію якого розроблено у співпраці з партнерами із Німеччини та Євросоюзу.

«Фонд енергоефективності – це той інструмент, який дозволить раціональніше підходити до фінансування енергоефективних заходів і підтримки незахищених верств населення. Він допоможе вивести Україну на абсолютно незалежний енергетичний рівень», - підкреслив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, Мінрегіон відповідає за впровадження в Україні важливої реформи енергоефективності.

 

версія для друку