українська російська англійська
У Міністерстві оборони визначено пріоритетні завдання з питань запобігання корупції на 2016 рік
13.02.2016 | 17:36
Міністерство оборони України

Про це сьогодні, 13 лютого, повідомив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак під час брифінгу для військових засобів масової інформації, присвяченого запобіганню та виявленню корупції в оборонному відомстві.

Перший заступник Міністра оборони зазначив, що основними пріоритетами в діяльності оборонного відомства у поточному році є, зокрема, усунення корупційних ризиків, пов’язаних з соціальним захистом військовослужбовців та членів їх сімей, в першу чергу - грошовим, продовольчим, речовим та житловим забезпеченням учасників АТО.

За його словами, Міністерство оборони також посилить внутрішній контроль за системою і процедурами електронних закупівель, постачанням і наданням послуг, обліком військового майна, а також розширить співпрацю з оборонними відомствами Великої Британії, Норвегії, НАТО та міжнародною організацією «Трансперенсі Інтернешнл» з питань розвитку системи боротьби з корупцією.

Іван Руснак зазначив, що з-поміж інших пріоритетних завдань Міноборони є також усунення корупційних ризиків з метою недопущення втрат оборонного бюджету, забезпечення відкритості в діяльності Міноборони та надання жорсткої оцінки результатів роботи посадових осіб на всіх управлінських рівнях з питань запобігання корупції.

«Керівництво Міністерства оборони України завжди готове чесно й об’єктивно інформувати суспільство з питань, що його хвилюють, - підкреслив Іван Руснак. - І ця практика вже запроваджена Міністром оборони України».

 

версія для друку