українська російська англійська
Антикорупційна програма Міноборони передбачає захист військовослужбовців як громадян України
13.02.2016 | 18:51
Міністерство оборони України

На цьому сьогодні, 13 лютого, наголосив виконуючий обов’язки начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Юрій Онисковець під час брифінгу щодо антикорупційної діяльності оборонного відомства.

«Антикорупційна програма Міністерства оборони України на 2015 – 2017 роки передбачає соціальне, матеріальне, речове та харчове забезпечення військовослужбовців, а також захист їх як громадян нашої держави», - підкреслив Юрій Онисковець.

За його словами, Антикорупційна програма дозволяє суттєво посилити відповідальність посадових осіб за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Він повідомив також, що в Управлінні з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України створена і працює телефонна гаряча лінія.

Якщо військовослужбовцям стали відомі факти, пов’язані із проявами корупції у своїй військовій частині, вони можуть одразу зателефонувати за номером (044)454-73-07 та повідомити про вчинення правопорушень.

Виконуючий обов’язки начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції підкреслив, що у разі отримання таких сигналів того ж  дня усі зазначені факти будуть ретельно перевірені, і у разі підтвердження, після відповідного службового розслідування, керівництвом оборонного відомства будуть прийняті рішення.

Юрій Онисковець розповів також про започаткування практики регулярних відряджень фахівців Міноборони в райони проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей з метою  проведення бесід з військовослужбовцями та збору інформації про можливі корупційні дії з боку посадових осіб.

 

версія для друку