українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
16.02.2016 | 13:36
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було.

На адміністративній межі з АР Крим прикордонники Херсонського та Бердянського загонів фіксували польоти російської авіації. Загалом над  тимчасово окупованою територією були виявлені 3 реактивні літаки, 2 вертольоти Мі-8 та 2 безпілотні літальні апарати, які здійснювали польоти в безпосередній близькості від адмінмежі.

Прикордонники Луганського загону на околиці н.п. Щастя зупинили  для перевірки транспортний засіб «Део», який їхав у напрямку н.п. Артема. В автівці українець  перевозив без документів 2 тисячі пачок сигарет.  Автомобіль з вантажем передано представникам фіскальної служби. 

Вздовж лінії розмежування на контрольних постах «Констянтинівка», «Солодке» та «Степне» прикордонними нарядами від Краматорського загону затримано 3 автомобілі з товарами народного споживання. Вага товару, який перевозили до підконтрольної бойовикам території, складала 4,2 тонни на загальну суму понад 130  тисяч гривень. Також в одному випадку у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» прикордонники спільно з митниками затримали автомобіль з м’ясом. Усі транспортні засоби з вантажами передано представникам зведених мобільних груп  для прийняття правового рішення.

 

 

версія для друку