українська російська англійська
Дмитро Вовк провів зустріч із Головою Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ЕRRА) Алпарсланом Байрактаром
16.02.2016 | 15:26
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

15 лютого відбулася зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка з Головою Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ЕRRА) Алпарсланом Байрактаром.

Під час зустрічі Дмитро Вовк та Алпарслан Байрактар обговорили останні події та новини у сфері регулювання енергетики України, питання співпраці між ЕRRА та НКРЕКП.

Сторони підтвердили зацікавленість у більш тісному співробітництві, що сприятиме обміну досвідом та інформацією між Україною та іншими членами Асоціації, представниками органів регулювання з різних країн світу щодо передової практики регулювання енергетики, та висловили впевненість у подальшій плідній співпраці.

Довідково

Регіональна асоціація органів регулювання енергетики (ERRA, Energy Regulators Regional Association) - добровільна організація, яка об'єднує незалежні органи регулювання енергетики країн Центральної Європи, Євразії та афілійованих представників з Африки, Азії, Середнього Сходу і США.

Основним завданням Асоціації є сприяння обміну досвідом між членами і розширення доступу до накопиченого досвіду регулювання енергетики у всьому світі.

Асоціація заснована у грудні 2000 року, коли органи регулювання 15 країн підписали Статут організації. Секретаріат знаходиться в Будапешті, Угорщина (www.erranet.org). Зараз ERRA нараховує 24 повноправних, 5 асоційованих та 7 афілійованих членів. Серед них і Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що має статус повноправного члена.

 

 

версія для друку