українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
18.02.2016 | 10:12
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Протягом вчорашнього дня у контрольних пунктах в'їзду-виїзду, що на лінії розмежування, пасажиро-транспортний потік збільшився на всіх напрямках.

Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Новотроїцьке» - 7955 осіб та 1580 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 3815 осіб та 935 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 3050 осіб.

Нагадаємо, що за рішенням штабу АТО через загрозу життю і здоров'ю учасників руху, які слідують через контрольні пункти в'їзду-виїзду, тимчасово призупинено пропуск осіб та транспортних засобів в КПВВ «Мар’їнка» та «Зайцеве». Дані рішення прийняті у зв’язку з постійним застосуванням зброї російськими найманцями на цих напрямках. Відкрите нехтування терористами потреб громадян, які перетинають лінію розмежування, змушує людей обирати відкриті контрольні пункти, в яких нині фіксується значне збільшення транспорту.

Так, сьогодні вранці на «Новотроїцькому» черги з автівок збільшилися в рази та простягаються на декілька кілометрів. В свою чергу Держприкордонслужба робить все можливе, аби забезпечити якнайшвидше оформлення громадян. Враховуючи час роботи КПВВ, легко підрахувати, що для перевірки 1 громадянина контрольні служби в середньому витрачають близько 12 секунд, а автомобіля – близько 1 хвилини.

Нині приблизна кількість транспорту, що перебуває перед КПВВ «Новотроїцьке» складає 400 автівок на в’їзд з тимчасово неконтрольованої території та 500 на виїзд. Перед контрольним пунктом «Гнутове» черга на виїзд складала 20 автівок, а в зворотному напрямку була відсутня.

 

 

версія для друку